077-916-1-916

בניית אתרים מותאמת קידום

בניית אתרים מותאמת קידום

בניית אתרים מותאמת קידום אתרים הינה משימה שונה ומורכבת  מבניית אתרים רגילה.זו משינה למקדמי אתרים שהם גם בוני אתרים ולא לבוני אתרים שמבינים קצת בקידום אתרים.

קודם כל אסור בתכלית האיסור לבנות אתר המבוסס כולו על טכנולוגית הפלאש. מנועי החיפוש בכלל וגוגל בפרט לא קוראים ולא מבינים אתרים מסוג זה. עלינו לבנות אתרים ב html או בשפת תיכנות צד שרת המחוללת דפי html. על כל כל תפריטי האתר להיות טקסטואלים ולא תמונות, שכן שוב תמונות לא קריאות על ידי מנועי החיפוש. על כל הקישורים באתר להיות מסוג href ולא קישורים של javascript, וזאת על מנת להקל על העכביש של מנוע החיפוש לעקוב אחרי הקישוריות באתר ולהגיע לסרוק את כל דפי האתר. הקוד באתר צריך להיות תיקני ומלא כדי לא להפריע ולבלבל את העכביש של מנוע החיפוש. תכנון המבניות באתר צריך להיות כזה שהדפים החשובים לקידום יהיו נגישים בקליק אחד מהדף הראשי כדי שדף זה יוכל לקבל מקסימום PR מהדף הראשי ובכדי שלא נפספס גולשים העלולים לא להגיע אליו. את בניית האתר חשוב לבצע תוך שימת דגש על אופטימיזיית תוכן, קוד והטמעה נכונה של מילות מפתח. בניית אתרי אינטרנט מותאמת קידום אתרים היא משימה למקצוענים ולא לחובבנים.

לאחרונה ניתן לראות הרבה חברות שבחרו לרכוש תבניות וורדפרס בעברית ולהמשיך את העבודה על גבי מערכת הניהול עד אשר האתר בנוי בצורה אופטימאלית לקידום. היתרון של מערכת ניהול שכזו הוא בכלים הרבים שמפתחי קוד אינטרנטי מפתחים עבור המערכת וניתנים לכם בשימוש חינם. בעזרת הכלים הללו, ניתן להגיע למצב בו הקוד בנוי באופן מושלם עבור גוגל.